Система для забору крові «ZTOWN Development»

Система для забору крові «ZTOWN Development»

«ZTOWN Development» розробили інноваційну, унікальну систему забору крові в ветеринарії:

Система забору крові в ветеринарії, вироблена «ZTOWN Development» складається з шпріцпробіркі з голкою 18G x 1 1/2 для одноразового застосування у ветеринарії (10 мл).

Шприц-пробірка і голкою виконує функції шприца для забору крові, а також одночасно забезпечує функцію пробірки, що досягається шляхом видалення штока вироби після забору крові.

Характеристики:

  • матеріал: пластмаса
  • об’єм: 10 мл
  • параметри голки: 18Gx1 1/2

Компактна упаковка всієї системи в одній блістерній упаковці спрощує роботу з ведення обліку та складування додаткових елементів використовуваних до системи забору крові;

Наявність камери візуалізації надходження крові в голку;

Різьбова кришка забезпечує плавність відкриття кришки, що максимально оберігає від випліскування біологічного матеріалу при відкритті кришки пробірки;

Відсутні ризики втрати споживчих властивостей, так як наша система дозволять забезпечити 100% забір крові, що дає можливість споживачеві ефективно використовувати свої кошти.

Спеціальна кришка з контрольним кільцем забезпечує можливість простеження розтину кришки пробірки;

Можливість забору крові декількома методами як шприцевого, так і методом створення вакууму.

Компанія «Подорожник-М», пропонує увазі клієнтів високоякісні вироби для ветеринарної медицини. Якщо потрібна система для забору крові Ztown Development купити в Києві її можна саме у нас.

Система для забору крові ZTOWN Development ціна

Ми гарантуємо високу якість і надійність пропонованих товарів. На сайті компанії можна вивчити каталог, ознайомитися з характеристиками виробів і зробити замовлення. Ми докладаємо максимум зусиль для комфортного і вигідного співробітництва.

Чому варто вибрати саме нас?

  1. тут ви можете недорого придбати ветеринарні препарати високої якості.
  2. у нас працюють справжні професіонали своєї справи, готові порадувати індивідуальним підходом.
  3. пропонована нами вартість виробів зможе вас приємно здивувати.

Якщо вам потрібна система для забору крові Ztown Development ціна в Україні в нашому магазині точно буде максимально вигідною. Ознайомившись з діючими пропозиціями, Ви самі зможете в цьому переконатися.