Монокальційфосфат 22%

Монокальційфосфат 22%

Монокальційфосфат (кальцій фосфорнокислий однозаміщений, МКФ) кормової — це тверде хім. з’єднання, обесфторенний фосфат, що складається, головним чином, з фосфору (близько 22%) і кальцію (13-16%).

Фосфат часто має вигляд подрібненої мясокості і рибного борошна, а кальцій — роздрібнюваних черепашок, крейди і вапняку. Такий склад відповідає всім європейським вимогам і стандартам.

Монокальційфосфат є порошкоподібною речовиною характерного білого кольору, може мати жовтий або сірий відтінок. Допустимо також наявність дрібних вкраплень у вигляді гранул

Монокальційфосфат кормовий ціна в Україні

В даний час монокальційфосфат кормовий, ціна якого в каталозі нашої компанії «Подорожник-М» приваблює багатьох споживачів, задіюється як кормова добавка. Він вводиться в регулярний раціон всіляких тварин і птахів, які вирощуються сільськогосподарськими і фермерськими господарствами. Речовина є універсальним добривом, застосовується у вирощуванні плодово-ягідних насаджень.

Щоб монокальційфосфат купити в Києві на прийнятних умовах, слід відвідати наш інтернет-магазин і ознайомитися з вигідними пропозиціями. Відомо, що введення в їжу подібного продукту підтримує регулярне надходження необхідної норми кальцію з фосфором в організм тварин. Ці хімічні елементи:

  1. сприяють правильному формуванню кісток;
  2. покращують обмін речовин;
  3. підтримують всі функції організму;
  4. зміцнюють імунітет;
  5. забезпечують хороше розмноження.

Ветеринарні препарати, в тому числі і чистий, ефективний монокальційфосфат, ціна якого влаштує кожного покупця, особливо необхідні травоїдним вихованцям.монокальційфосфат кормовий ціна

Варто відзначити, що вартість описуваної добавки залежить від багатьох факторів і може кардинально змінюватися. Це можуть бути різні виробники, наявність або відсутність сертифікатів якості, входження додаткових компонентів. Однак монокальційфосфат кормовий купити у нас можна на найвигідніших умовах. Ми намагаємося утримувати вартість такої продукції на доступному рівні, пропонуючи покупцям високу, але доступну якість.

Купити монокальційфосфат кормовий в Києві

Порошок монокальціяфосфату активно застосовує харчова промисловість, де він виступає:

  • регулятором кислотності;
  • ущільнювачем в борошняних, консервних, молочних продуктах;
  • розпушувач.

Такою речовиною обробляються пакувальні матеріали під їжу. Відзначається його хороша розчинність у воді і засвоєння організмом людини.

Наша компанія «Подорожник-М» реалізує тільки оригінальну продукцію, що підтверджується сертифікатами якості. Купити монокальційфосфат кормовий, ціна якого вказана в каталозі, можна за попередньою заявкою. В якості пакувального матеріалу використовуються поліетиленові мішки. Готова продукція міститься в окремих приміщеннях, сухих і провітрюваних. Отримати недорого якісний товар — це реальність!