Бирки для свиней в Україні

Бирки для свиней в Україні

Сучасне свинарство неможливе без якісної організації контролю за поголів’ям. Вушні кліпси і бирки для свиней в Україні — найпоширеніший і доступний спосіб мітки. Компанія «Подорожник-М» пропонує бирки і вушні кліпси високої якості від українських і європейських виробників. Висока якість продукції гарантує безпеку для тварин і якісне управління фермою для аграріїв.

Кращі кліпси для свиней ціна «Подорожник-М»

Будь-який фермер знає, що для якісного управління фермою просто необхідно купити бирки для свиней в перші тижні життя поросят. Бирки потрібні для швидкого і безпомилкового обліку та ідентифікації тварин. Особливо це важливо в контексті ветеринарного контролю поголів’я.

Бирки і кліпси повинні відповідати простим вимогам:

  1. номер повинен добре читатися на значній відстані;
  2. бирка повинна добре виділяться на тлі тілі тварини;
  3. для виготовлення бирки повинен бути обраний зносостійкий матеріал, який дозволить бирці знаходиться в нормальному стані все життя свині.

Особливо важливо бирки для свиней купити в контексті ветеринарної ситуації — всю Європу, а також і Україну постійно стрясають локальні спалахи епідемії африканської чуми свиней та інших вірусних захворювань, здатних в короткий термін знищити все стадо. Якісний контроль за поголів’ям і вакцинація всіх тварин неможливі без мітки.

Купити вушні бирки для свиней в Києві

Каталог компанії «Подорожник-М» дозволяє купити вушні бирки для свиней самих різних розмірів і забарвлень, що дозволить не тільки якісно контролювати стадо, а й розрізняти різні групи в популяції, що значно спростить роботу Зоотехніка, дозволить більш ефективно вести племінну роботу.

Крім того, окремо пропонуємо вушні бирки і кліпси для різних категорій свиней, наприклад, для племінних тварин і свиноматок. До такої продукції пред’являються більш суворі вимоги, адже термін життя свиноматки набагато довший, ніж м’ясного порося, а значить, і вартість бирок для свиноматок дещо відрізняється від звичайних.

Вартість бирок для свиней в Україні

Каталог засобів для мітки тварин нашої компанії дозволить не тільки вибрати бирки і кліпси будь-якого кольору, розміру і конструкції, виконані з високоякісного пластику, ми пропонуємо вушні бирки для свиней ціна на які по плечу звичайному українському фермеру.

У нашій компанії можна не тільки бирки і кліпси для свиней купити, але і обзавестися повним комплектом обладнання для мітки поросят і дорослих особин. Також пропонуємо маркери, шприци та інше супутнє обладнання.

Деякі українські компанії почали недорого поставляти дешеві китайські або вживані європейські та американські бирки. Пам’ятайте-використання неякісної бирки, а особливо-вживаної може нести серйозну загрозу життю і здоров’ю тварини. Купуйте аксесуари для тваринництва тільки у перевірених постачальників, що пропонують фірмову, якісну продукцію.

«Подорожник-М» — надійний партнер українських фермерів!

  • Категорія
  • Поділитися