Бирки для овець в Україні

Бирки для овець в Україні

Якщо ви хочете придбати бирки для овець в Києві, звертайтеся в нашу компанію «Подорожник-М». Ми пропонуємо бирки різного розміру, кольору, форми. Надсилайте замовлення через спеціальну форму, зв’язуйтеся з нашими менеджерами по мобільному, пишіть на емейл. Через наш сайт ви можете купити вушні бирки для овець.

Бирки для ідентифікації овець ціна в Києві

Розглянемо переваги кліпс нашого виробництва:

  • Бірки легко переносять дощі і сніг. Згодом написи на них не розпливуться. Влітку, під впливом палючого сонця, текст не вицвіте. Кліпси прослужать стільки, скільки буде жити тварина.
  • Ці бирки не знімаються. На нашому підприємстві вони реалізуються недорого. У них округлий наконечник у вигляді шипа з тильного боку, є кільце з лицьового боку. Завдяки йому, бирка щільно закріплюється на вусі кожної вівці. Якщо її спробувати зняти, то вона зламається.
  • Бирка зроблена так, що після кріплення на вухо, вона не буде шкодити тварині.
  • У нашої компанії якісне обладнання. Написи на бирки ми наносимо лазером. Вони добротні і не стираються з часом.

Вушні бирки для овець купити можна через наш сайт. Вартість товару доступна.

Купити вушні бирки для овець в Україні

Якщо вам потрібно бирки для овець купити і нанести на них індентифікаційні номери тварин, купуйте товар у нас. Можна купити як кілька штук, так і велику партію бирок. Кліпси кріплять у верхній частині вуха вівці. Розташування зручне, ідентифікаційний номер буде видно повністю. Код наносять чорним або іншим кольором. Дивіться каталог.

Бирка допомагає господареві вести спостереження за тваринами, швидко враховувати хто щеплений, а кому ще потрібно зробити щеплення, інші медичні процедури. Господар не помилиться, коли вівця захворіє, він буде точно знати, кого лікувати. Купуйте через наш сайт вушні бирки подвійні для овець ціна доступна кожному.

Кліпси для вух роблять із пластику яскравих кольорів. Вони міцні і довговічні. Їх може придбати господар будинку або фермер зі звичайним доходом. Кліпси складаються з подвійної поліуретанової пластинки, у якій наконечник складається з твердого пластику. Конструкція зручна і кліпса міцно закріплюється на вусі тварини. Кліпси зручної форми, середнього розміру, відповідного для овець. Можна бирки для овець купити в Україні.

Замовляйте товар через наш сайт.

Кліпси для овець купити недорого

Кліпси зроблені з пластику, який відповідає гігієнічним і екологічним нормам. У нього такі переваги:

  1. він безпечний і не завдає шкоди вівцям або природі;
  2. у тварин на нього не виникає алергічної реакції;
  3. пластик ніяк не впливає на організм, коли вівця приймає якісь ветеринарні препарати.

Можете кліпси для овець купити через нашу фірму «Подорожник-М». Співробітники на нашому обладнанні за допомогою лазера нанесуть на кліпси ідентифікаційні номери. Цифри середнього розміру, людина їх прочитає навіть без очок. Вони не розпливуться під впливом дощу або снігу, не вицвітуть влітку на сонці. Україна і країни, які входять до Євросоюзу, схвалюють кріплення бірок на вуха сільськогосподарських тварин.

Завдяки кліпсам, в домашньому господарстві або на фермі здійснюється ідентифікація великої рогатої худоби. Тепер поголів’я овець можна контролювати, проводити ветеринарні процедури, стежити, чи не пропав хтось під час випасу з стада? Через наш сайт ви можете придбати вушні бирки для овець в Україні.

  • Категорія
  • Поділитися