Бирки для корів в Україні

Бирки для корів в Україні

Вушні бирки для тварин винайшли для позначення великої рогатої худоби. Багато років татуювання тварини була популярною мірою ідентифікації, деякі заводчики і в наш час вдаються до таких заходів. Але гуманність і надійність такого способу викликає сумніви. Зараз у продажу з’явилися і успішно користуються попитом пластикові бирки для чіпування корів. Бирки прийнято використовувати для далекої ідентифікації великої рогатої худоби.

Пластикові бирки для чіпування корів

Люди, що займаються тваринництвом, позначають худобу для обліку тварин і спостереження стану їх здоров’я. Все більше зупиняючи свій вибір на пластикових бирках. Способи ідентифікації дозволяє фермеру стежити:

  1. робити вакцинацію в певний час;
  2. позначати тварин із захворюваннями і вести спостереження;
  3. підвищують рівень управління господарства.

Бирки для вух ‒ це пристрій, що складається з двох частин, з одного боку отвір, а з іншого шпилька або наконечник. Бирки для корів в Україні дуже поширений товар, але найголовніше знайти якісний і сертифікований продукт. Наша компанія «Подорожник-М», пропонує вушні бирки для корів купити недорого. Так як компанія є офіційним представником в Україні. Ми виготовляємо продукцію, яку багато років успішно використовують у сільському господарстві.

Вушні бирки для корів купити недорого в Україні

Бирка для телят купити за вигідними цінами, можна тільки у нас. Наше підприємство оснащене самими передовими технологіями, на підприємстві для виготовлення продукції працює передова і сучасна технологія. Головне, наші фахівці допоможу розібратися в бирках, порадити які краще підійдуть для тварини і допоможуть доставити товар в призначене місце. Компанія росте протягом 5 років і не збирається зупинятися на досягнутому.

Бирка для корів в Києві в доступному продажу є в нашій компанії. Наша продукція виготовляється з міцних матеріалів, які стійкі для зовнішніх факторів. Експлуатаційний період бирки довгостроковий, він знаходиться на тварині до кінця життєвого циклу і має легку зчитуваність інформації.

Бирка для корів купити у нас, це означає турботу про велику рогату худобу, адже компанія «Подорожник-М», не використовує вторинні матеріали для виготовлення. Бирки компанії виготовлені з унікальним замком з твердого матеріалу. Конструкція бирки після закріплення не приносить шкоди, і худоба не відчуває дискомфорт. Завдяки своїм властивостям бирка забезпечує протягом усього життєвого циклу тварини безпеку.

Кліпси для корів і телят ціна в Києві

Вимоги до бирок з написами:

  • напис на бирці повинна бути великих розмірів;
  • якість матеріалу бирки має бути довговічним;
  • якість матеріалу має бути безлопастным.

При замовленні вушних бирок, на особисте замовлення, можемо нанести нестираються написи, виготовлення відбувається на лазеро-маркувальному обладнанні. Вушні бирки для корів ціна порадує кожного клієнта, вартість виробу приємно здивує як оптовика, так і приватного покупця.

Кліпси для корів купити можна на сайті компанії, переглянувши каталог з великим вибором асортименту. В наявності є кліпса для теляти, відлученого від корови, для носа. Недорого і якісно, ось девіз фірми «Подорожник-М». Якщо виникнуть питання, телефонуйте і менеджери проконсультують з будь-якого питання.

  • Категорія
  • Поділитися