Бирка ZD-Flex XL

Бирка ZD-Flex XL

Розміри:

  • лицьова частина: ширина 57мм, висота: 80 мм;
  • тильна частина: ширина 57 мм, висота: 60 ​​мм.

Відмінним рішенням для візуального обліку сільськогосподарських тварин є використання спеціальних бирок. Для цих цілей можна купити вушні бирки ZD-FLEX L, які розроблені саме для малої рогатої худоби.

Вушні бирки ZD-FLEX L вважаються високоякісним аналогом Новозеландських вушних бирок фірми ZeeTag. У кожної бирки є гострий саморізний наконечник, який утворює розріз, прискорює загоєння і зменшує травматизм вуха.

Вушні бирки ZD Flex XL купити в Україні

Вушні бирки значно спрощують внутрішній облік ВРХ. З їх допомогою можна дізнатися, коли тваринам вводили ветеринарні препарати, давали кормові добавки, проводили планову вакцинацію. Інші переваги вушних бирок:

  1.  стійкість до механічного впливу.
  2.  швидка зчитуваність даних протягом усього життєвого циклу тварини.
  3.  неприпустимість вторинного використання завдяки двокомпонентному сплаву і замку з твердого термопласту.
  4.  повна безпека для тварин. Після фіксації виріб не доставляє дискомфорту тварині. Вентиляційний отвір в бирочной камері перешкоджає розвитку інфекції.
  5.  зручність. У нашому каталозі представлені бирки різних розмірів для великих і середніх тварин.
  6.  доступна вартість.

За бажанням клієнта ми можемо нанести на вироби написи за допомогою лазерного маркувального обладнання. На вушні бирки ZD FLEX XL ціна в Україні одна з найбільш невисоких. Пов’язано це з тим, що ми є офіційними дистрибюторами світових компаній.