Бирка ZD-Flex XL-RF

Бирка ZD-Flex XL-RF

Розміри:

  • Лицьова частина: ширина 57мм, висота: 85 мм;
  • Діаметр радіочастотної частини — 30 мм;
  • Тильна частина: ширина 57 мм, висота: 60 ​​мм.

Розвинене фермерське виробництво має на увазі наявність ветеринарного контролю над тваринами, їх ідентифікацію. Для суворого обліку великої рогатої худоби використовують спеціальну бирку для вух, на якій вказані дані, великим легко читаним шрифтом. Якщо у виробі використовується технологія пристрою радіочастотної ідентифікації, вона називається електронною вушної биркою.

Вушні бирки ZD-Flex XL-RF

Найбільш затребувані в тваринництві вушні бирки ZD FLEX XL RF купити які можна безпосередньо у виробника. З їх допомогою можна в реальному режимі часу вести спостереження за худобою. Досить заглянути в каталог, де представлені численні вироби, які відрізняються:

  • міцністю матеріалу;
  • простим зчитуванням даних;
  • безпекою для тварин;
  • відповідністю міжнародним стандартам.

Компанія «Подорожник-М» пропонує сучасні засоби контролю над тваринами. До них відноситься бирка ZD FLEX XL RF ціна на яку може приємно здивувати. Виконана вона з матеріалу з антимікробним покриттям. Саме вістря виготовлено з латуні – металу з особливими властивостями, що дозволяють здійснювати безболісну імплантацію. При цьому вартість бирки прийнятна, в тому числі для дрібних фермерів.

Бирка ZD-Flex XL-RF купити в Україні

Подібна система використовується для великої рогатої худоби практично в будь-якому фермерському господарстві. Оскільки це недорого, кожна велика тварина має паспортний документ і бирку в вусі з однаковим номером. Такі вушні бирки ZD FLEX XL RF ціна в Україні на які цілком прийнятна для широкого кола фермерів, користуються великим попитом. З їх допомогою можна:

  1. ефективно управляти трудовитратами;
  2. стежити за здоров’ям тварин;
  3. оптимізувати управлінську систему.

Крім того електронна ідентифікаційна бирка ZD FLEX XL RF купити в Києві яку можна безпосередньо у виробника, має номер управління на кнопці. Системне відстеження за здоров’ям тварин і деякі ветеринарні препарати забезпечують високий рівень ведення фермерського господарства. Використання електронних бирок дозволяє оптимізувати тваринницьку діяльність і значно поліпшити показники.