Бирка ZD-Flex L

Бирка ZD-Flex L

Розміри:

 • Лицьова частина: ширина 52мм, висота: 68 мм;
 • Тильна частина: ширина 52 мм, висота: 47 ​​мм.

Електронні бирки на вуха для тварин застосовуються для реєстрації парнокопитних на фермі, з їх допомогою простіше вести рахунок свиней, овець, биків, корів та іншої худоби. Відстежити тварин виходить за допомогою радіочастотного номера, спеціально закодованого, який присвоюється до кожної бирці персонально.

Ці бирки кріпляться до вух звірів і дають можливість контролювати кожного окремо від стада. Фермер по супутниковому зв’язку отримує всю необхідну інформацію від електронних бирок, наприклад, точне місце розташування на карті зазначеного об’єкта.

Вушні бирки ZD Flex L купити в Україні

Бирка ZD Flex L купити в Києві це просто необхідність для великої рогатої худоби і фермерів, які доглядають за ними.

Вушні бирки ZD FLEX L Купити можна за допомогою інтернет магазину, що допомагає істотно заощадити час. В наявності є бирки різних розмірів. На їх поверхні можна з легкістю вказувати необхідну інформацію, наприклад, кличку тварини або його вага і вік.

Чому саме у нас варто купувати електронні бирки:

 1. бирка ZD FLEX L Ціна здивує і порадує кожного своєю доступністю;
 2. завдяки новітнім технологіям виготовлення наші бирки можна використовувати багаторазово;
 3. так як бирка має наконечник кільцеподібного типу, а також кільце ущільнювача, з боку лицьової частини бирки, відбувається остаточна поломка при розстібанні бирки;
 4. за допомогою лазерного обладнання можна нанести потрібний напис, який збережеться назавжди;
 5. дані пристрої не приносять тваринам абсолютно ніякої шкоди.

Варто зауважити, що незважаючи на всі ці вагомі переваги вушні бирки ZD FLEX L ціна в Україні найдоступніша в співвідношенні з іншими подібними фірмами.

Бирка ZD Flex L ціна Київ

«Подорожник-М» займається виготовленням найнеобхіднішого для ваших вихованців, а саме:

 • різні ветеринарні препарати, використовувані при різних захворюваннях у випадках здачі аналізів. Системи забору крові, в яку входить природно шприц, але не звичайний, а у вигляді пробірки, куди відразу потрапляє біологічно матеріал і голка. Вартість її можна дізнатися подивившись каталог.
 • вітаміни для підтримки здоров’я. Недорого можна купити для щоденного вживання в їжу вітамін Е і Монокальційфосфат 22%.
 • Категорія
 • Поділитися